PREDĹŽTE SI MLADOSŤ! KRÁSA BOLIEŤ NEMUSÍ!

Prečo naša pleť od istého veku stráca iskru a mladistvý vzhľad. Ani ten najväčší kozmetický zázrak nám totiž nepomôže, ak telu najskôr nedodáme to, o čo vekom prirodzene prichádza. Hovorím o kolagéne, ktorý je často prezývaný aj bielkovinou mladosti. Vedeli ste, že kým si ho naše telo dokáže aktívne vyprodukovať samé, funguje ako hotový elixír krásy? Áno, udržuje totiž nielen našu pleť, ale vôbec všetky tkanivá (a vlasy a nechty) mladé a pružné. Vyzerá to tak, že práve vďaka kolagénu si naša pleť v mladosti uchováva všetky tie úžasné vlastnosti, kvôli ktorým si po 30-ke v záchvate paniky kupujeme jeden drahý krém za druhým! A naše obavy sú na mieste – s pribúdajúcim vekom sa totiž kolagén z našej pokožky postupne vytráca. Od 25. roka života nám začína ubúdať a okolo 40-ky sa už netvorí skoro vôbec. Či sa nám to páči alebo nie, naše telo jednoducho starne.

Ako spomaliť tak nemilosrdné starnutie aj bez ihiel a skalpela? Z množstva kolagénových zázrakov si radšej vyberte ten správny. B-I-O-A-K-T-Í-V-N-Y.

Ani ten najlepší kozmetický prípravok, či detoxikačná kúra vám nedokáže vyčarovať krásnu pleť v prípade, že má vaša pokožka deficit kolagénu. Práve táto zázračná bielkovina, ktorá je základnou stavebnou látkou našej kože, je totiž zodpovedná za jej vypnutie a mieru hydratácie. Ak skombinujete „céčkový“ detox s užívaním prírodného kolagénu Inca Collagen, urobí vám dvojitú službu. Kombinácia Inca Collagenu s vitamínom C, ktorý je zodpovedný za jeho tvorbu, syntézu a kvalitu v našom tele, dokáže s vašou pleťou doslova zázraky. Nielenže vám pokožku omladí už v krátkom čase o pekných pár rôčkov, ale jej aj vráti jej potrebnú rovnováhu, pružnosť a dostatok hydratácie.

Inca Collagen je prémiový výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského kolagénu bez prísad. Vďaka jeho mimoriadne vysokej koncentrácii (až 3000 mg 100% čistého kolagénu v dennej dávke) sa výsledky dostavia skôr, ako by ste čakali. V kombinácii s vitamínom C vám Inca Collagen vyžehlí vrásky, vráti zdravú farbu do líc a nádherne hydratuje pleť. Na rozdiel od iných kolagénových prípravkov je navyše „bio-aktívny“, takže s ním vaše telo skutočne dokáže pracovať ako s vlastným, a využiť ho dokonale vo svoj prospech.

Pri pravidelnom užívaní sľubuje vyhladiť drobné vrásky, výrazne zvýšiť elasticitu pokožky, zatočiť s celulitídou, zosvetliť  pigmentové  škvrny, či výrazne zlepšiť kvalitu a rast vlasov. Ak je to skutočne pravda, tak to stojí za vyskúšanie, čo poviete? Tento produkt zakúpite v Tvojej lekárni.

Zdroj: incacollagen.sk

0 odpovedí

Zanechaj odpoveď

Chcete sa zapojiť do diskusie?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *