MYSLÍTE SI, ŽE STE NAOZAJ ZDRAVÍ?

.
Môže sa to zdať ako subjektívna otázka. Vaša odpoveď na otázku „Ako by ste vo všeobecnosti hodnotili svoje zdravie?” Odpoveď na túto otázku môže poskytnúť prekvapivý pohľad na vaše šance, o tom, ako od teraz budete žiť tridsať rokov. V osemdesiatich rokoch vedci zistili, že to, ako ľudia opisujú svoje vlastné zdravie, predpovedá ich šance na prežitie v najbližších piatich alebo desiatich rokoch.
.

Ak by ste mali šancu zistiť ako veľmi zdraví ste, využili by ste ju?

Bunková výživa pôsobí na bunkovej úrovni a ponúka všetky základné živiny, ktoré telo potrebuje, aby správne fungovalo. Ako starneme, naše bunky tela sa pokryjú toxínmi každý deň a náš metabolizmus sa spomaľuje, čo veľmi zneschopňuje telo absorbovať všetky základné živiny z potravín, aby telo správne fungovalo a udržalo optimálnu hmotnosť a zdravie.
.
Bunková výživa pomáha vyčistiť bunky tela od toxínov a udržiava ich aktívne, tak aby telo dokázalo absorbovať všetky základné živiny z potravín, doplnkov a vitamínov. Po mnohých rokoch výskumov a štúdií bol vyvinutý Kvantový rezonančný magnetický analyzátor, zameraný na analýzu vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Fyzikálnym základom diagnostiky je moderná kvantová medicína. Prístroj analyzuje elektromagnetické vlnové signály buniek.
.
Elektromagnetické vlny sú rozličné v rôznych stavoch ľudského tela ako je zdravie, podlomené zdravie alebo choroba. Analyzátor vykonáva komplexné vyšetrenie ľudského tela, jednoduchú a pohodlnú diagnostiku organizmu. Je to diagnostický prístroj, ktorý je informatívnou pomôckou pre všetkých, ktorí sa snažia o zmenu životného štýlu k zdravšiemu. Dokáže rozpoznať zdravotné problémy ešte pred viditeľnými príznakmi a známkami ochorenia. Štatistická analýza zdravia sa vykonáva dôsledne pomocou vedeckých metód. Presnosť určovania výsledkov je až takmer 90%. Samotná kontrola zdravotného stavu prebieha neinvazívnym spôsobom, takže nemôže dôjsť k poškodeniu organizmu.
.
Dôležité je uvedomiť si, že diagnostika magnetickým analyzátorom nenahrádza lekárske vyšetrenie, ale odporučí Vám potrebné zmeny. Meranie trvá len 60 sekúnd. Na základe získaných výsledkov, Vám prístroj odporučí potrebné zmeny s orientáciou na chýbajúce stopové prvky, minerály a ďalšie dôležité látky, aby ste mohli organizmu vytvoriť priaznivé a zdravé prostredie potrebné pre správne fungovanie tela. Doplnením chýbajúcich stopových prvkov, minerálov a ďalších dôležitých látok, pre zdravý život sa v tele vytvorí rovnováha.
.

Nechajte sa  otestovať a zistite ako veľmi zdraví vlastne ste.

Dôležité upozornenie. Prístroj sa nedoporučuje používať:
  • ľuďom so strojčekom na srdce, s inými implantátmi alebo s transplantovanými orgánmi
  • epileptikom, tehotným alebo kojacim ženám
  • deťom do 8 rokov
0 odpovedí

Zanechaj odpoveď

Chcete sa zapojiť do diskusie?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *